Ημέρα: 5 Μαρτίου 2020

Αρχική / 2020 / Μάρτιος / 05 (Πέμπτη)
Άρθρο

Ανακοίνωση για το μεταπτυχιακό μάθημα «Αποδοτική Παροχή Πολιτισμικών Υπηρεσιών σε Δικτυακό Περιβάλλον»

Την Τετάρτη 11/3/2020 και ώρες 15:00-19:00 θα διεξαχθούν οι διαλέξεις 3-4 του μαθήματος Γ2 – Αποδοτική Παροχή Πολιτισμικών Υπηρεσιών σε Δικτυακό Περιβάλλον (Γ’ Εξάμηνο) του ΠΜΣ. Ο διδάσκων Δημήτρης Κουκόπουλος

Άρθρο

Αναστολή της λειτουργίας του Τμήματος στο πλαίσιο των έκτακτων μέτρων προστασίας για την εξάπλωση του νέου Κορωνοϊού

Με απόφαση της Πρυτανείας του Πανεπιστημίου Πατρών αναστέλλεται η λειτουργία όλων των Τμημάτων του Πανεπιστημίου για την περίοδο 5 έως 6 Μαρτίου 2020 στο πλαίσιο των έκτακτων μέτρων προστασίας για την εξάπλωση του νέου Κορωνοϊού. Τα μέτρα, τα οποία περιλαμβάνουν την αναστολή της λειτουργίας όλων των δημόσιων και ιδιωτικών εκπαιδευτικών ιδρυμάτων, όλων των βαθμίδων, καθώς και την...