Παράταση περιόδου δήλωσης και διανομής συγγραμμάτων χειμερινού εξαμήνου 2021 (14 και 28.1.2022)

Σύμφωνα με τη σχετική απόφαση του Υπουργείου Παιδείας και Θρησκευμάτων, «παρατείνεται η προθεσμία δηλώσεων διδακτικών συγγραμμάτων από τους φοιτητές για το τρέχον χειμερινό εξάμηνο έως και την Παρασκευή 14 Ιανουαρίου 2022. Επίσης, ως νέα καταληκτική ημερομηνία για τη διανομή των συγγραμμάτων στους φοιτητές ορίζεται η Παρασκευή 28 Ιανουαρίου 2022. Οι ανωτέρω προθεσμίες ισχύουν και για την υποβολή αιτήσεων προμήθειας-διανομή διδακτικών συγγραμμάτων στις βιβλιοθήκες των Α.Ε.Ι. και Α.Ε.Α.«.

Η σχετική ανακοίνωση είναι διαθέσιμη και στον ιστότοπο του πληροφοριακού συστήματος «Εύξοξος».

Για ενδεχόμενες απορίες ή συμπληρωματικές πληροφορίες, παρακαλούμε επικοινωνήστε με το Γραφείο Αρωγής Χρηστών Ευδόξου.