Ημέρα: 14 Δεκεμβρίου 2021

Αρχική / 2021 / Δεκέμβριος / 14 (Τρίτη)
Άρθρο

Tελετή ορκωμοσίας προπτυχιακών φοιτητών (Τετάρτη, 15 Δεκεμβρίου 2021, 9.00)

Η τελετή ορκωμοσίας προπτυχιακών φοιτητών του Τμήματος θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη, 15 Δεκεμβρίου 2021, ώρα έναρξης 9.00. Χρήσιμες Πληροφορίες Επειδή η τελετή ορκωμοσίας αποτελεί μια σημαντική στιγμή τόσο για τους αποφοίτους όσο και για τις οικογένειές τους, μεριμνάται ώστε να πραγματοποιηθεί σε ατμόσφαιρα πολιτισμού και ευπρέπειας, όπως αρμόζει σε Ακαδημαϊκό Ίδρυμα. Ως εκ τούτου, απαγορεύεται...

Άρθρο

Βλάβη συστήματος τηλεφωνικών συνδέσεων

Στο Τμήμα Ιστορίας Αρχαιολογίας και πρώην ΔΠΠΝΤ δεν λειτουργούν προσωρινά οι τηλεφωνικές επικοινωνίες μετά από σοβαρή βλάβη του συστήματος τηλεπικοινωνιών. Μπορείτε να καλείτε προσωρινά στο τηλέφωνο 2641074130 ή να απευθύνεστε στο email της Γραμματείας. Καταβάλλεται κάθε δυνατή προσπάθεια για την άμεση αποκατάσταση της βλάβης. Ευχαριστούμε Από τη Γραμματεία του Τμήματος