Ημέρα: 15 Νοεμβρίου 2018

Αρχική / 2018 / Νοέμβριος / 15 (Πέμπτη)
Άρθρο

45 χρόνια από την εξέγερση του Πολυτεχνείου

ΠΡΥΤΑΝΕΙΑ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ Αγαπητά μέλη της Πανεπιστημιακής κοινότητας, 45 χρόνια από την εξέγερση του Πολυτεχνείου 45 χρόνια μνήμης και εγρήγορσης. Καθένας από μας κάνει τις σκέψεις του, επικαιροποιεί τα δεδομένα της σημερινής κοινωνίας και της Πανεπιστημιακής κοινότητας και αγωνίζεται. Το Πανεπιστήμιο θα έχει αύριο 16/11/18 αργία προκειμένου να συμμετέχουν τα μέλη της Πανεπιστημιακής...

Άρθρο

Ανάδειξη εκπροσώπων φοιτητών στη Γενική Συνέλευση και στην Κοσμητεία της Σχολής Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων του Πανεπιστημίου Πατρών

Ενημέρωση εκ μέρους του Κοσμήτορα της Σχολής Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων του Πανεπιστημίου Πατρών σχετικά με την ετήσια εκλογική διαδικασία για την ανάδειξη εκπροσώπων φοιτητών στη Γενική Συνέλευση και στην Κοσμητεία με ετήσια θητεία από 1.12.2018 έως 30.11.2019.