Ημέρα: 1 Σεπτεμβρίου 2020

Άρθρο

Έναρξη περιόδου ανανέωσης εγγραφής στο χειμερινό εξάμηνο 2020-21

Ενημερώνουμε ότι ξεκινάει η περίοδος ανανέωσης εγγραφής για το χειμερινό εξάμηνο του ακαδημαϊκού έτους 2020-21 για: προπτυχιακούς φοιτητές (ενταγμένους στο Ψηφιακό Άλμα) τους μεταπτυχιακούς φοιτητές (ενταγμένους στο Ψηφιακό Άλμα) έως 31/10/2020 και τους υποψήφιους διδάκτορες (ενταγμένους στο Ψηφιακό Άλμα) έως 31/10/2020. Η ανανέωση εγγραφής πραγματοποιείται στο σύστημα της Ηλεκτρονικής Γραμματείας https://progress.upatras.gr. Η ανανέωση εγγραφής σε εξάμηνο είναι απαραίτητη προϋπόθεση για...

Άρθρο

Επικοινωνία φοιτητών με Πανεπιστήμιο Πατρών μόνο μέσω email @upnet

Ανακοινώνεται στους Φοιτητές του Πανεπιστημίου Πατρών ότι η πάσης φύσεως επικοινωνία με τα Τμήματα, τις Σχολές και τις υπηρεσίες του Πανεπιστημίου, θα γίνεται εφεξής μόνο μέσω του λογαριασμού e-mail που τους έχει χορηγηθεί από το Πανεπιστήμιο. Ο Προϊστάμενος της Διεύθυνσης Εκπαίδευσης και Έρευνας Σπυρίδων Ασημακόπουλος