Έναρξη περιόδου ανανέωσης εγγραφής στο χειμερινό εξάμηνο 2020-21

Ενημερώνουμε ότι ξεκινάει η περίοδος ανανέωσης εγγραφής για το χειμερινό εξάμηνο του ακαδημαϊκού έτους 2020-21 για:

• προπτυχιακούς φοιτητές (ενταγμένους στο Ψηφιακό Άλμα)
  • τους μεταπτυχιακούς φοιτητές (ενταγμένους στο Ψηφιακό Άλμα) έως 31/10/2020 και
  • τους υποψήφιους διδάκτορες (ενταγμένους στο Ψηφιακό Άλμα) έως 31/10/2020.

Η ανανέωση εγγραφής πραγματοποιείται στο σύστημα της Ηλεκτρονικής Γραμματείας https://progress.upatras.gr.

• Η ανανέωση εγγραφής σε εξάμηνο είναι απαραίτητη προϋπόθεση για τη λήψη οποιουδήποτε πιστοποιητικού σπουδών από τη Γραμματεία.
  • Ανανέωση εγγραφής σε εξάμηνο πρέπει να κάνουν ΟΛΟΙ οι φοιτητές (ενταγμένοι στο Ψηφιακό Άλμα).
  • Για τις δηλώσεις μαθημάτων για το χειμερινό εξάμηνο του ακαδημαϊκού έτους 2020-21 θα ακολουθήσει νεότερη ανακοίνωση.

Για οποιοδήποτε πρόβλημα κατά τη διαδικασία ανανέωσης εγγραφής σε εξάμηνο, οι φοιτητές παρακαλούνται να επικοινωνούν με το Γραφείο Αρωγής μέσω email προς itdesk@upatras.gr.

Από τη Γραμματεία του Τμήματος