Ημέρα: 30 Οκτωβρίου 2018

Αρχική / 2018 / Οκτώβριος / 30 (Τρίτη)
Άρθρο

Δικαιολογητικά για συμμετοχή σε ορκωμοσία Νοεμβρίου 2018 για ΔΜΣ

Η τελετή απονομής Μεταπτυχιακών Διπλωμάτων Σπουδών στο πλαίσιο του ΠΜΣ «Δικτυακές πόλεις και αναπαραστάσεις» θα πραγματοποιηθεί την Τρίτη, 20 Νοεμβρίου 2018, ώρα έναρξης 11.30 στην αίθουσα τελετών «Οδυσσέας Ελύτης» (Α κτίριο Διοίκησης, 1ος όροφος, Πανεπιστημιούπολη Πάτρας). Όσοι μεταπτυχιακοί φοιτητές του Τμήματος έχουν ολοκληρώσει τις υποχρεώσεις τους και επιθυμούν να συμμετάσχουν στην ορκωμοσία Νοεμβρίου 2018, παρακαλούνται...

Άρθρο

Ανακοίνωση για το μάθημα “Εισαγωγή στην Πληροφορική και την Πολιτισμική Τεχνολογία“ (υλικό για μέρος της ύλης)

Ενημερώνω τα άτομα που ενδιαφέρονται να εξεταστούν στο μάθημα Εισαγωγή στην Πληροφορική και την Πολιτισμική Τεχνολογία (μάθημα Α εξαμήνου του Δ. Κοσμόπουλου) κατά την εξεταστική περίοδο Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2019 ότι η ύλη που κάλυψα την 15 και 29/10/2018 περιέχεται στις διαφάνειες που υπάρχουν εδώ. Παραμένω στη διάθεσή σας για οποιαδήποτε συμπληρωματική πληροφορία μπορώ να παράσχω.