Υπενθύμιση: Tελετή ορκωμοσίας προπτυχιακών φοιτητών (Δευτέρα, 16 Δεκεμβρίου 2019, 12.00)

Υπενθυμίζουμε ότι η τελετή ορκωμοσίας προπτυχιακών φοιτητών του Τμήματος θα πραγματοποιηθεί τη Δευτέρα, 16 Δεκεμβρίου 2019 (ώρα έναρξης 12.00) στο Αμφιθέατρο, Γ. Σεφέρη 2, Αγρίνιο.

Δείτε σχετικά το πρόγραμμα τελετών ορκωμοσίας προπτυχιακών φοιτητών Δεκεμβρίου 2019 και χρήσιμες πληροφορίες.

Παρακαλούνται τα άτομα που πρόκειται να ορκιστούν να βρίσκονται στο χώρο του Αμφιθεάτρου τουλάχιστον 30 λεπτά πριν την έναρξη της τελετής ορκωμοσίας προσκομίζοντας Ακαδημαϊκή Ταυτότητα, κάρτα σίτισης και κάρτα βιβλιοθήκης.

Για την εύρυθμη διεξαγωγή της τελετής ορκωμοσίας θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι δεν επιτρέπεται η χρήση σερπαντίνων και κομφετί τόσο εντός του Αμφιθεάτρου όσο και στον περιβάλλοντα χώρο του Πανεπιστημίου.