Έναρξη ομάδας ψυχοκοινωνικής ενδυνάμωσης

Το Γραφείο Ψυχολογικής Στήριξης Φοιτητών του Πανεπιστημίου Πατρών ξεκινά τη λειτουργία ομάδας ψυχοκοινωνικής ενδυνάμωσης για φοιτητές ευπαθών κοινωνικών ομάδων με συντονίστρια την ψυχολόγο Γεωργία Κωνσταντοπούλου.

Οι συναντήσεις θα είναι δίωρες και θα γίνονται κάθε Τετάρτη, 12.00-14.00, στην Κλινική Αποκατάστασης του Πανεπιστημιακού Γενικού Νοσοκομείου Πατρών. Οι συναντήσεις θα διαρκέσουν έως την Τετάρτη, 5 Ιουνίου 2019. Ο μέγιστος αριθμός συμμετεχόντων σε κάθε ομάδα ορίζεται στα 10 άτομα. Δηλώσεις συμμετοχής μπορούν να πραγματοποιηθούν μέχρι την Πέμπτη, 28 Φεβρουαρίου 2019. Θα προηγηθεί ένα ατομικό ραντεβού με κάθε άτομο που ενδιαφέρεται να συμμετάσχει.

Για πληροφορίες και δηλώσεις συμμετοχής μπορείτε να επικοινωνήσετε με τις Κοινωνικούς Λειτουργούς της Ομάδας, Νικολία Τσοκανά και Αντωνία Φερτάκη (2610 969696, afertaki@upatras.gr, n.tsokana@upatras.gr)